Fuar Stant Satışları Tamamlandı

5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı stant satışlarının tamamlandığı bildirildi.

Fuar Stant Satışları Tamamlandı Malatya Haber

5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı stant satışlarının tamamlandığı bildirildi.

7 - 10 Nisan 2011 tarihleri arasında Mişmişpark Fuar Alanı'nda düzenlenecek olan fuarla ilgili bilgi veren Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, fuara, Malatya'dan 61 firma ve il dışında ise 45 firma olmak üzere toplam 106 firma katılacağını ifade etti. Nalçacı, 23 il ve 8 ilçe de toplamda 96 kuruluşun tek tek ziyaret edilerek fuar hakkında bilgilendirildiğini de belirtti.

Nalçacı, "5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı çalışmalarımızı tamamladık. 106 firma fuara katılıyor. Bunların 61 tanesi il içi, 45 tanesi il dışı. Manisa'dan 2, Antakya'dan 1, İstanbul'dan 10, Şanlıurfa'dan 1, Rize'den 1, Isparta'dan 1, Osmaniye'den 1, Kayseri'den 1, İzmir'den 3, Mersin'den 5, Adana'dan 3, Elazığ'dan 5, Muş'tan 1, Konya'dan 1, Sivas'tan 2, Bitlis'ten 1, Ağrı'dan 1, Ankara'dan 2, Bursa'dan 1, Gaziantep'ten 1 ve Siirt'ten 1 olmak üzere toplam 45 il dışı firma fuarımıza katılıyor. Daha önceleri de kamuoyuna yaptığımız açıklamalarda Tarım Fuarı'na ayrı bir önem verdiğimizi vurgulamıştık. Bu yüzden 5 ayrı ekip oluşturarak stant satışları ve tanıtım çalışmalarına başlamıştık. Şuan bütün hazırlıklarımızı tamamlamış durumdayız. Tüm halkımızı, 7 - 10 Nisan 2011 tarihleri arasında 5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı'na davet ediyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 791
Bu Ay : 6771
Toplam : 6771

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom