İstişare Toplantıları Devam Ediyor

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından 07 – 10 Nisan 2011 tarihleri arasında Mişmiş Park Fuar alanında düzenlenecek olan 5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı ile ilgili olarak istişare toplantıları devam e

İstişare Toplantıları Devam Ediyor Malatya Kültür-Sanat

Malatya merkez ve ilçe Ziraat Odası Başkanları’ndan sonra Malatya merkeze bağlı muhtarlar ve köy muhtarları ile istişare toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Ahmet Çakır başkanlığında gerçekleştirilen toplantı Öğretmenevi’nde yapıldı. Toplantıya, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Malatya Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, Köy ve Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Aliseydi Yücekaya ve Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıcı katıldı.

“ŞEHİR HALİNDE BÜTÜNLEŞMEK LAZIM”

Burada konuşan Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, şehirlerin tanıtılmasında bu tür organizasyonların çok önemli olduğunu vurgulayarak, şehir halinde bütünleşerek böylesi fuarların sahiplenilmesi gerektiğini söyledi. Başkan Çakır, “07 – 10 Nisan 2011 tarihleri arasında Mişmiş Park Fuar alanında düzenlenecek olan 5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın hazırlıkları tamamlanmış durumda. Bu organizasyonda çeşitli yarışmalar ve çiftçimizi bilinçlendirmek amaçlı paneller düzenlenecek. Günümüzde tarımdaki gelişmelerin en iyi takip edildiği yerler tarım fuarlarıdır. Tarım fuarları tarımdaki yeni gelişmeleri üreticimize sunarak teknoloji üretenler ile kullananlar arasında bir köprü görevi görmektedir. Bu fuarlar, tarım ile hayvancılığın daha iyi seviyelere gelmesi, yaygınlaştırılması ve tarımla uğraşan çiftçilerimizin sektördeki gelişmeleri makine teçhizatları yakından takip etmelerini sağlamaktır. Tüm halkımızı fuarımıza davet ediyorum” dedi.

“FİKİR VE ÖNERİLERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ”

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ise, “Geçtiğimiz yıl yaptığımız fuarda muhtarlarımız adeta görevli gibi fuarı sahiplendiler. Bu da bizleri çok mutlu etti. Bundan dolayı bu fuarın sahipleri muhtarlardır. Onların fikirleri, düşünceleri ve önerileri bizler için çok önemlidir. Bu seneki fuarımızda da bizleri yalnız bırakmayacaklarını biliyorum ve şimdiden hepsine tek tek teşekkürü bir borç biliyorum. Malatyamız her şeyin en iyisini hak ediyor. Bizlerde el birliği ile organizasyonlarımızı gerçekleştirmeye çalışıyoruz” dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1077
Bu Ay : 5967
Toplam : 5967

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom