Ramazan Özdemir'den MÜSİAD'a Ziyaret

Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Özdemir ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi'ni ziyaret etti.

Ramazan Özdemir'den MÜSİAD'a Ziyaret Malatya Haber

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Namık Şahin, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nin dünya çapında sağladığı başarılı projelerin yakından takip edildiğini belirtip, ayrıca MÜSİAD 3 aylık çerçeve Araştırma dergisinin Sağlık Ekonomisi ve Turizmi olduğunu, çünkü sağlık ekonomisinin Türk Ekonomisine olan katkısının yadsınamaz bir gerçek olduğunu dile getirdi.

Ziyaret amaçlarının, yapılan çalışmaların ve gelecekteki projeler hakkında fikir alışverişinde bulunmak olduğunu dile getiren Dekan Prof. Dr. Ramazan Özdemir, Turgut Özal Tıp Merkezi'ni, en iyi konumlara getirmek için çalıştıklarını bildirdi. İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinin, başarılarını ve gelecekteki yol haritasını değerlendiren Prof. Dr. Ramazan Özdemir, Turgut Özal Tıp Merkezinin kuruluş hedefi doğrultusunda sadece bölgesinden değil, tüm Türkiye'den ve dünyadan hasta kabul ettiğini ve
burada her branştan üst düzey sağlık hizmetinin verildiğini ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 790
Bu Ay : 4588
Toplam : 4588

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom