Fuar Hazırlıkları Devam Ediyor

Malatya 5. Tarım Fuarına, 104 başvurudan 40 tanesi 21 farklı ilden olacak.Bu yıl daha iyi bir fuar geçirmek için çalışmalar devam ediyor.

Fuar Hazırlıkları Devam Ediyor Malatya Ekonomi

Malatya'da 7-10 nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Ekipmanları ile Gıda Fuarı nedeniyle Ziraat Odası başkanları ile toplantı yapıldı.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş.'nin Mişmişpark fuar alanında 7-10 nisan tarihleri arasında düzenlenecek 5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Ekipmanları ile Gıda Fuarı toplantısına, Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, Ziraat Odası Başkanı Bayram Poltabaş, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı ile ilçe Ziraat Odası başkanı da katıldı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, "Malumunuz her yıl yapılan karma ve far ve beraberindeki kayısı fuarı etkinliklerinden dolayı zaten altyapımız var. Mekan olarak da çok ciddi bir sıkıntımız yoktur. Fuar anlamında birçok etkinlikleri düzenleyebiliriz anlayışıyla iki yılda güzel fuarlar organize ettik. 5. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Ekipmanları ile Gıda Fuarı'na da geniş katılım olacağını ümit ediyoruz" şeklinde konuştu.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, fuara 104 başvurunun olduğunu belirtip, "40 tanesi 21 farklı ilden katılım olacak. Bu da gösteriyor ki, yüzde 40'ı il dışından katım gerçekleşecektir" ifadelerini kullanarak tarımla iştigal edenlerin desteğiyle iyi bir fuar geçirmek için çaba gösterdiklerini bildirdi.

Ziraat Odası Başkanı Bayram Poltabaş, böyle bir fur düzenlenmesi nedeniyle teşekkür etti ve, "Ziraat Odası olarak bizler nasıl yardımcı olabiliriz konusunda istişare için bir araya geldik"dedi.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 231
Bu Ay : 6211
Toplam : 6211

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom