Tarihi Kentler Birliği Malatya Semineri

Malatya Belediyesi'nin ev sahipliğinde Malatya'da düzenlenecek olan "Tarihi Kentler Birliği Malatya Semineri" 1 Nisan Cuma günü Malatya'da başlıyor.

Tarihi Kentler Birliği Malatya Semineri Malatya Kültür-Sanat

Tarihi Kentler Birliği Malatya Semineri ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, 1-3 Nisan 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan toplantı için Vali, Belediye Başkanları ve akademisyenlerden oluşan 450 dolayında katılımcının Malatya’da toplanacağı kaydedildi.

Malatya Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği ve Çekül Vakfı işbirliği ile organize edilen ‘Malatya Semineri’ne ayrıca Çekül Vakfı Başkanı hemşerimiz Prof. Dr. Metin Sözen ile Tarihi Kentler Birliği Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin de katılacağı belirtildi.

Seminer Programı…

Anemon otelde düzenlenecek olan Tarihi Kentler Birliği Malatya Semineri, 1 Nisan Cuma günü saat 18.00’da açış konuşmalarıyla başlayacak. Açılışta, Vali Ulvi Saran, Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Tarihi Kentler Birliği Başkanı/Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof.Dr. Metin Sözen birer konuşma yapacaklar.

2 Nisan Cumartesi Seminer’in ikinci günü; Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın ‘Doğa ve Kültür Zengini Malatya’ ve Vali Ulvi Saran’ın ‘Malatya Bütününde Her Ölçekte Koruma’ konularındaki sunumlarıyla başlayacak. Sunumların ardından ‘Belde ve İlçelerde Koruma’ konulu oturum yapılacak. Genel değerlendirme ve soru/cevap bölümünün ardından seminere katılanlar, Battalgazi ilçesi, Beşkonaklar, İçmesuyu Kaptajı ile Yeşilyurt ve Gündüzbey’i gezecekler.

Seminer 3 Nisan Pazar günü, Darende ilçesinde yapılacak olan geziyle sona erecek.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Tarihi Kentler Birliği toplantısının Malatya’da düzenlenmesinin önemli bir organizasyon olduğunu ve Malatya’nın tanıtımına büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 689
Bu Ay : 6773
Toplam : 6773

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom