Geç Değil Genç” Kampanyası

Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisinin "Geç Değil Genç” Kampanyası Siyasi Partilere Tanıtıldı.

Geç Değil Genç” Kampanyası Malatya Siyaset

Gençler Mecliste Daha Çok Temsil Edilmek İstiyorlar

Ulusal Gençlik Parlamentosu tarafından başlatılan “Geç Değil Genç” kampanyası, TBMM’de daha fazla gencin temsil edilmesi ve gençlerin etkinliklerinin artırılması için Türkiye de 81 ilde Gençlik Meclisleri tarafından yürütülen kampanya kapsamında Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Malatya da bulunan siyasi parti temsilcilerini ziyaret ederek kampanya hakkında bilgi verildi.

İlimizde teşkilatlanmasını tamamlayan Adalet ve Kalkınma Partisi, Millet Partisi, Büyük Birlik Partisi, Halkın Sesi Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisini ziyaret eden Gençlik Meclisi yürütme kurulu üyeleri yaklaşan genel seçimler öncesinde belirlenecek adaylar arasında gençlere daha çok yer verilmesini istediler.

“Geç Değil Genç” Kampanyasının koordinatörlüğünü yürüten Gençlik Meclisi Başkan yardımcısı Gökmen Şeker yapılan ziyaretlerde bütüncül bir gençlik politikasıyla dil, din ırk ayrımı olmaksızın bütün gençlerin bir araya geldiği sorunlarının konuşulduğu bir meclis olan Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisinin Türkiye de yürütülen “Geç Değil Genç” kampanyasına destek verdiğini belirtti. Gökmen Şeker “bu kampanya ile 25 yaşına indirilen seçilme yaşının sonucunda siyasi partilerin kaç tane genç aday göstereceklerini tespit etmek ve genç adayların seçilmesi için çağrıda bulunuyoruz.” dedi.

Korkut: Biz Güzel yapılan her türlü etkinliğin yanında olacağız…

Yapılan ziyarette Millet Partisi İl Başkanı Sait Korkut “Malatya Kent Konseyi Gençlik Meclisinin yaptığı bütün etkinlikleri yakından izliyoruz ve bu gençlerin yapacakları her türlü etkinlikte yanlarında olacağımızı belirtiyor ve başarılarının devamını diliyoruz.” dedi. Yapılan bu kampanya ile gençlerin siyasette daha etkin olacaklarını ve bunu için gençlerinde nitelik olarak biraz daha gelişmeleri gerektiğini belirten Korkut: “Biz Güzel yapılan her türlü etkinliğin yanında olacağız ve bu güzel etkinlikleri yapan Malatya Gençlik Meclisinin de her daim destekçisi olacağız, geldiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.” dedi.

Adalet ve Kalkınma Parti İl Başkanı Bülent Tüfekçi “Biz bu kampanyayı canı gönülden destekliyoruz. Bildiğiniz gibi Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan gençlere büyük önem vermekte ve bunun için en az beş tane genç milletvekili adayı çıkaracağının sözünü veriyor.” dedi.

Keltaş “Türkiye’yi Gençler yönetse belki çok daha iyi olurdu.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ramazan Keltaş “Türkiye’yi Gençler yönetse belki çok daha iyi olurdu. Bu sebepten biz bu kampanyayı ve gençleri destekliyoruz” dedi.

Halkın Sesi Partisi İl Başkanı Mustafa Özhüsrev “Biz şuan seçime giren en genç partiyiz ve gençlere bu noktada büyük önem veriyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hüseyin Baştürk “Kampanyanızı destekliyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz. Parti olarak bizde gençlerin siyasette yer almalarını istiyoruz.”dedi

Yıldız: Gençleri milletvekili olarak görmek istiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Arif Yıldız “Biz gençlerin daha aktif ve daha iyi çalışacaklarını düşünüyoruz. Bu sebepten gençleri milletvekili olarak görmek istiyoruz.”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 83
Bu Ay : 4512
Toplam : 4512

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom