Gap Gazeteciler Birliği Ödülleri Verildi

Gap Gazeteciler Birliği Cemiyeti Gap Oscarı'nın 8. 'Yılın En Başarılısı' ödülleri düzenlenecek törenle sahiplerini buldu.Malatya ise "Kent Bilgi Sistemi" uygulaması ile ödül aldı.

Gap Gazeteciler Birliği Ödülleri Verildi Bölge

Gap Gazeteciler Birliği Cemiyeti ve Gap Olay Gazetesi işbirliğiyle organize edilen Gap Oscarı'nın 8. 'Yılın En Başarılısı' ödülleri düzenlenecek törenle sahiplerini buldu.

 Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin ödül almak üzere geleceği Adıyaman, tarihi bir güne ev sahipliği yapacak. Gap Oscar'ının 8. ile ilgili basın açıklaması yapan Gap Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, ödüle layık görülenlerin isimlerini açıkladı.

Yılın en başarılı haber ajansı ödülüne İhlas Haber Ajansı (İHA) layık görülürken, ödülü İHA Genel Müdürü Fevzi Kahraman alacak. En başarılı gazeteciler arasında ise İHA Kilis Muhabiri Mehmet Ali Dağ seçildi.

Zeynal Abidin Kıymaz, yaptığı basın açıklamasında, geçtiğimiz günlerde silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ses sanatçısı İbrahim Tatlıses'e Gap Oscarı 'Tüm Zamanların En Başarılı Ses Sanatçısı' ödülünün verileceğini açıkladı.

8. Gap Oscar'larında ödül alacak isimler ise şöyle:

Yılın En Başarılı Valisi: Hasan Duruer (Mardin Valisi), Mustafa Yaman (Giresun Valisi)
Ramazan Sodan (Adıyaman Valisi), Yılın En Başarılı Kaymakamı Ercan Turan (Malatya-Arapgir Kaymakamı), Gürkan Demirkale (Adıyaman-Besni Kaymakamı), Murat Girgin (Mardin-Nusaybin Kaymakamı), Yılın En Başarılı Devlet Adamı Bülent Arınç (Başbakan Yardımcısı), Yılın En Başarılı Bakanı Cevdet Yılmaz (Devlet Bakanı), Yılın En Başarılı Haber Ajansı Fevzi Kahraman (İHA Genel Müdürü)Yılın En Başarılı Yazarı Şamil Tayyar (Star Gazetesi Ankara Temsilcisi), Serdar Arseven (Akit Gazetesi Yazarı), Mehmet Metiner (Star Gazetesi Yazarı),

Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Necip Büyükaslan (Adıyaman Belediye Başkanı), Ahmet Çakır (Malatya Belediye Başkanı) Rıdvan Fadıloğlu (Gaziantep-Şehitkamil Belediye Başkanı), Yılın En Başarılı Milletvekili Ahmet Aydın (AK Parti Adıyaman Milletvekili), Mehmet Erdoğan (AK Parti Gaziantep Milletvekili), Ömer Faruk Öz (AK Parti Malatya Milletvekili TBMM İdare Amiri ), Hüseyin Tanrıverdi (AK Parti Genel Başkan Yardımcısı),

Yılın En Başarılı İş Adamı Nasır Duyan- ( Mardin Sanayici Ve İş Adamları Derneği Başkanı),

Yılın En Başarılı Bürokratı Nevzat Bayhan (İ.B.B. Kültür A.Ş. Genel Müdürü), Abdurrahman Çelik (Telif Hakları Genel Müdürü), Erhan Esmeray (RTÜK Diyarbakır Bölge Müdürü),

Yılın En Başarılı Hukuk Adamı Prof. Burhan Kuzu(TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı-AK Parti İstanbul Milletvekili),

Yılın En Başarılı Moderatörü Balçiçek İlter (Habertürk Televizyonu Karşıt Görüş Programı yapımcı ve sunucusu), En Başarılı Sanatçı Sırrı Süreyya Önder (Sinema sanatçısı yönetmen), Mazlum Çimen (sanatçı), Latif Doğan(Ses sanatçısı), Yusuf Özpolat (Sinema Sanatçısı),

Tüm Zamanların En Başarılı Ses Sanatçısı İbrahim Tatlıses (Ses sanatçısı),

Yılın En Başarılı Oda Başkanı Mehmet Balduk (Kahramanmaraş TSO Başkanı),

Yılın En Başarılı TV Kanalı ASU TV (Zekeriya Polat Genel yayın yönetmeni), KONTV (Nurettin Bay Genel yayın yönetmeni),

Yılın En Başarılı Federasyonu Adnan Yüce: RATEF( Radyo-Televizyon ve İnternet Yayıncıları Federasyonu Genel Başkanı),

Yılın En Başarılı Gazetecisi Fahrettin Çelik (Adıyaman Anadolu Ajansı Muhabiri), Ercan Atay (Batman Gazetesi), Nizamettin Kaplan (NTV Diyarbakır Temsilcisi), İbrahim Ay (Gaziantep Güneş Gazetesi ), M. Ali Dağ (İHA Kilis Muhabiri), Mehmet Çelik (Mardin Haber Gazetesi editörü), Cumhur Kılıççıoğlu (Siirt Mücadele gazetesi sahibi), Veysel Polat (Şanlıurfa Gap Gündemi gazetesi sahibi), Cafer Balık (Şırnak Haber Gazetesi),

Yılın En Başarılı Eğitim Kurumu Muhsin Yılmaz (USBEM İngilizce Eğitim Kurumu)."

Malatya Ödülünü Abuzer Kabakaş aldı:

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, yılın en başarılı belediye başkanları arasında ödüle layık görülmesi nedeniyle, "Bu ödülü Malatyalılar adına aldık" dedi.

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, kendisinin işleri dolayısıyla katılamadığı ödülünü Belediye başkan yardımcılarındanA Abuzer Kabakaş'ın Adıyaman'da kendisi adına aldığını söyledi.

Malatya Belediyesi'nin çalışmalarının GAP Gazeteciler Birliği'nin görmesi ve GAP oskarları ödülüne layık görmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Ahmet Çakır, ödülün verilmesinde özellikle Kent Bilgi Sistemi uygulamasını başlatmalarının önemli etken olduğunun kendilerini bildirildiğini aktardı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 60
Bu Ay : 795
Toplam : 795

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom