Aday Adaydan Sıra Dışı Tanıtım

AK Parti Malatya Milletvekili aday adayı olan Doktor Ali Yalçın Malatyalılara ulaşmak için sıra dışı bir yönteme başvurdu.

Aday Adaydan Sıra Dışı Tanıtım Malatya Siyaset

Malatya'da Ak Parti'den aday adayı olan Ali Yalçın Malatyalılara ismini duyurmak için sıra dışı bir yola başvurdu. Kent merkezinde bulunan vatandaşlar gökyüzüne baktığında üzerinde, "Ali Yalçın, AK Parti Aday Adayı" isminin yazdığı motorlu bir paraşüt ile karşılaştılar.

Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı ve Kızılay Malatya Şube Başkanlığı görevinden istifa ederek AK Parti Malatya Milletvekili aday adayı olan Doktor Ali Yalçın Malatyalılara ulaşmak için sıra dışı bir yönteme başvurdu.

Motorlu bir yamaç paraşütü kiralayan Yalçın bu sayede herkese ismini duyurmanın yolunu buldu.

Üzerinde büyük harflerle "Ali Yalçın AK Parti aday adayıö yazan motorlu paraşüt Beydağı yamaçlarından havalanarak kent merkezine geldi. Yaklaşık 1 saat boyunca şehir merkezinin üzerinde tur atan paraşütü gören vatandaşlar ise şaşkınlık yaşadı.

Milletvekili Aday Adayı Ali Yalçın, bu yöntemle Malatyalılara bir mesaj vermek istediğini belirterek, " Eğer Milletvekili olursam şimdiki gibi Malatyalıların başı şimdi olduğu gibi her zaman dik olacak" dedi.

Malatya'da bir vekilin halkımıza sunmaya çalıştığı projelerin seviyesini biraz daha yükselterek böyle bir fikir ürettiğini söyleyen Yalçın, Milletvekili olması durumunda Malatya'nın sorunlarıyla yakından ilgileneceğini belirtti.

CNN TÜRK 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 404
Bu Ay : 5598
Toplam : 5598

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom