Dr. Ali Yalçın'a Türkiye İkinciliği

Sağlık-Sen'in Türkiye çapında yaptığı anı yarışmasında Malatya'dan ‘Ah Elim, Vah Elim' adlı anısı ile katılan Dr. Ali Yalçın'a ikincilik ödülü verildi.

Dr. Ali Yalçın'a Türkiye İkinciliği Malatya Kültür-Sanat

Sağlık-Sen'in mesleğine emek vermiş sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının görev sırasında yaşadıkları anılarını ve tecrübelerini diğer çalışanlarla paylaşmak ve ölümsüzleştirmek için gerçekleştirdiği ‘Anı Yarışması'nda kazananlar belli oldu.

Prof. Dr. Nurullah Genç, Doç. Dr. Hicabi Kırlangıç, Dr. Mehmet Doğan, Dr. Osman Ayyıldız ve Bilal Coşkun'un jüri üyeliği yaptığı yarışmada; Kahramanmaraş'tan katılan Hasan Erbay'a ait ‘İnsan ve Zaman' adlı anı birincilik ödülüne layık görüldü.

Anı Yarışması'nda ikincilik ödülünü de ‘Ah Elim, Vah Elim' anısıyla Malatya'dan katılan Ali Yalçın almaya hak kazandı. Antalya'dan ‘Unutmak Mümkün mü?' anısıyla katılan Hüseyin İşlek ise üçüncü oldu. Bursa'dan katılan Fatmagül Kader de ‘Deprem' isimli anısıyla Jüri Özel Ödülü'nü kazandı.

Yarışmada;

Birinciye 3000 TL
İkinciye 2000 TL
Üçüncüye 1000 TL
ödül verilecek. Jüri Özel Ödülü ise 500 TL'dir.

Ayrıca 183 hatıranın katıldığı yarışmada ilk 50'ye giren anılar, birinci seçilen Hasan Erbay'a ait ‘İnsan ve Zaman' adıyla kitaplaştırıldı.

Sağlık-Sen Anı Yarışması'nda dereceye girenlere ödüller düzenlenecek törenle verilecek. Törenle ilgili bilgi ilerleyen günlerde ilan edilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 617
Bu Ay : 3101
Toplam : 3101

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom