2000 Adet Tüketicinin Hukuku Kitabı Dağıtıldı

Dünya Tüketiciyi Koruma Haftasında Tüketici İle Buluşma Günü nedeniyle Malatya Kent Konseyi Tüketici Hakları Çalışma Grubu 2000 Adet Tüketicinin Hukuku Kitabı Dağıttı.

2000 Adet Tüketicinin Hukuku Kitabı Dağıtıldı Malatya Yaşam-Sağlık

15–21 Mart Dünya Tüketiciyi Koruma Haftası kapsamında Malatya Park AVM de “Tüketici ile buluşma günü” düzenlendi. Malatya Kent Konseyi Tüketici Hakları Çalışma Grubu organizasyonu ile Malatya’daki tüketici dernekleri bir araya geldi.

Tüketici ile buluşma günü etkinliğine, Malatya Kent Konseyi Tüketici Hakları Çalışma Grubu Temsilcisi Av. Ramazan Ayhan, Av. Mehmet Dinçer ile Malatya Tüketici Eğitim Ve Koruma Derneği Başkanı Ali Düzova, Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Yıldırım ve Tüketici Hakları Derneği Malatya Şube Başkanı Zuhal Dişer katıldı. Tüketici dernekleri temsilcileri ve gönüllü çalışanları tarafından AVM de kurulan stantta yaklaşık 2000 adet “Tüketicinin Hukuk Rehberi” kitabı tüketicilere dağıtıldı. Yapılan etkinlik kapsamında AVM esnafı da ziyaret edildi.

Malatya Kent Konseyi Tüketici Hakları Çalışma Grubu Temsilcisi Av. Ramazan Ayhan, yaptığı b açıklamada “ 15–21 Mart Dünya Tüketiciyi Koruma Haftası kapsamında Malatya Park AVM de Malatya’daki tüketici dernekleri ile beraber “Tüketici ile buluşma günü” düzenlediklerini, “Tüketicinin Hukuk Rehberi” kitabını tüketicilere ücretsiz dağıttıklarını bundan sonrada faaliyetlerinin bu derneklerle beraber artarak süreceğini” söyledi. ,

Bir araya gelen tüketici dernekleri temsilcileri “Her insan tüketicidir, haklarımızı ve sorumluluklarımızı bilerek daha bilinçli tüketim toplumu oluşturmalıyız” mesajını verdiler. Daha sonra standa gelen tüketicilerin soruları cevaplandırılarak rehberlik yapıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 64
Bu Ay : 3508
Toplam : 3508

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom