Kent Konseyinden MEB Onaylı Sertifikalar

Malatya Kent Konseyi tarafından düzenlenen kişisel gelişime katkı sağlayan kurslar tamamlanarak kursiyerlere MEB onaylı sertifikalar verildi.

Kent Konseyinden MEB Onaylı Sertifikalar Malatya Kültür-Sanat

Malatya Kent Konseyi tarafından organize edilen Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile açılan kursları tamamlayan hemşehriler, Fethi Gemuhluoğlu toplantı salonunda düzenlenen törenle Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalarını aldılar.

Törene Belediye Başkan Vekili Ertan Mumcu, Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, Esenlik İmar İnş Ltd Şti Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu, Malatya Yardım Gönüllüleri Derneği Başkanı Adil Akkoyunlu, kursiyerler ve hemşehriler katıldılar.

İnsanlar farklılıklarıyla öne çıkarlar…
Törenin açılış konuşmasını yapan Konsey Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, şehre katkı sağlama iddialarına destek olarak kurslara katılan herkese teşekkür etti. 21. YY’da insanların artık farklılıklarıyla öne çıktıklarını görüyoruz, dedi. Açmış oldukları kurslara katılarak kendilerini geliştiren kursiyerlerin yaşamlarına ciddi anlamda katkısı olacağına inandıklarını söyledi ve kursiyerleri tebrik etti. 2010 yılı içerisinde 747 kişinin bu kurslardan istifade ettiğini belirten Yıldırım, düzenlenen bugünkü törenle sayının 800’ü geçtiğini belirterek hedeflerinin 1000’i geçmek olduğunu söyledi.

“Eğer Sahip Değilseniz, İstemiyorsunuzdur”
Belediye Başkan Vekili Ertan Mumcu da bilgi çağında yaşadığımızı belirterek insanların kendi kapasitelerinin artmasının önce ailelerine sonra çevrelerine de katkı sağlayacağını belirtti. Bir bilgenin sözünü dile getiren Mumcu: “Eğer Sahip Değilseniz, İstemiyorsunuzdur” dedi. Eğer istersek başarı hikâyelerinde gördüğümüz gibi insanların nelere kadir olacağına şahit oluruz diyen Başkan Vekili Ertan Mumcu at sırtında aylarca ilim tahsil eden atalarımızın nesilleri olarak böylesi eğitsel faaliyetlere katılarak kendilerini geliştiren tüm kursiyerleri tebrik ediyorum, dedi.

Kent Konseyine eğitime olan katkısından dolayı teşekkür eden Ertan Mumcu, Konsey Genel Sekreteri Ali Yıldırım ve Esenlik İmar İnş Ltd Şti Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu daha sonra kursiyerlere sertifikalarını takdim ederken emeği geçen kurs hocalarına da teşekkür plaketi sundular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 44
Bu Ay : 6841
Toplam : 6841

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom