7 Mart Türkiye Gündemi

7 Mart 2011 Türkiye Gündemi

7 Mart Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Erdoğan, saat 11.00'de Büyük Anadolu Oteli'nde düzenlenecek Türk Metal Sendikası 16. Kadın Kurultayı'na katılacak. Erdoğan, saat 15.00'de Anamur'da Alaköprü Barajı'nın temelini atacak

Bakanların faaliyetleri

- Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, saat 13.00'de SHÇEK Genel Müdürlüğü ile Ankara Barosu arasında, ''Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Şiddet Mağduru Kadın ve Çocuklara Destek Olabilmek Amacı ile İşbirliğinin Geliştirilmesi'ne ilişkin protokolün Baro'da yapılacak imza törenine katılacak. Bakan Kavaf, saat 14.00'de Sheraton Otel'de Ankara Genç İşadamları Derneği Kadın Platformunun ''Afet ve Kadın'' konulu konferansına katılacak.

- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, saat 10.00'da Türksat 4A ve Türksat 4B haberleşme uyduları ile ilgili DLH Genel Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenecek imza törenine katılacak. Bakan Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, saat 19.30'da, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği yılın basın fotoğrafları 2010 ödül törenine katılacak.

- Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay'ın Dörtyol ilçesinde saat 11.00'de, Adliye Sarayı'nın açılışını yapacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, saat 11.00'de parti genel merkezinde ''Yoksulluk ve Yoksullukla Mücadele'' konulu basın toplantısı yapacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, saat 10.30'da Yargıtay'ın 143. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret ederek mozoleye çelenk koyacak. Gerçeker, Yargıtay Konferans Salonu'nda yapılacak sempozyumla Türkiye Barolar Birliğinde düzenlenecek 'Dünden Bugüne' konulu fotoğraf sergisi ve kokteyle katılacak.

- İstanbul'da düzenlenen Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu'nun 25. İş Zirvesi, Çırağan Sarayı'nda saat 12.15'te başlayacak.

- Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Emin Zararsız, saat 09.30'da SGK Kavaklıdere Lokali'nde, sosyal güvenlik prim yapılandırılmasına ilişkin basın toplantısı düzenleyecek.

- Türk- İŞ Genel Başkanı Mustafa Kumlu, saat 11.00'de Türk Metal Sendikası tarafından düzenlenen Kadın İşçiler 16. Büyük Kurultayına katılarak bir konuşma yapacak.

- Ankara Giyim Sanayicileri Derneği, saat 20.00'de geleneksel olarak her yıl düzenlediği ''Başkent Uluslararası Moda Günleri'' Sheraton Otel'de başlayacak.

- Karadeniz Ticaret ve Kalkınma Bankası Başkanı Andrey Kondakov, saat 10.00'da TOBB İkiz Kuleler'de, bankanın finansman imkanları, iş potansiyeli ve bankaya başvuru mekanizmalarının tanıtılacağı bir sunum yapacak.

- Türk Mühendis ve Mimar Odası Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve TTB Merkez Konseyi Başkanı Eriş Bilaloğlu, saat 12.00'de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer'e yanıt vermek için ortak bir basın toplantısı düzenleyecek.

- Türkiye II. Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi, saat 14.00'de Ankara Rixos Grand Otel'de yapılacak.

- 7 Mart 1990 tarihinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç, saat 10.30'da İstanbul Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki mezarı başında törenle anılacak. Aynı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Çetin Emeç'in şoförü Sinan Ercan için de Karacaahmet Mezarlığı'ndaki kabri başında saat 11.30'da anma töreni yapılacak.

- Türk Tabipler Birliği Behçet Aysan Şiir Ödül töreni saat 19.00'da Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde yapılacak.

- Hazine, 6 ay (182 gün) vadeli TL cinsi, ıskontolu referans bono ihalesi düzenleyecek.

- Ankara Tabip Odası, saat 12.30'da, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde bir araya gelecek.

- Konya SGK İl Müdürlüğü'nde saat 10.00'da Torba Yasa'yla ilgili bir basın toplantısı düzenlenecek.

Spor
-----------------
- 7 Mart Pazartesi: Spor Toto Süper Lig 24 Hafta maçları

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

- 5-6: Bayanlar Güreş Dünya Kupası müsabakaları (Lievin-Fransa)

- Galatasaray, Ankaragücü maçının hazırlıklarını basına kapalı olarak sürdürecek.

- Beşiktaş, Manisaspor maçının hazırlıklarını basına kapalı olarak sürdürecek.

- Dün oynanan Beşiktaş Trabzonspor maçında burnu kırılan Burak Yılmaz bugün taburcu olacak.

- Trabzonspor Teknik Direktörü, dün oynanan ve tribüne çıkarılması ve sonrasında yaşanan olaylarla ilgili bir açıklama yapacak.

- Pariste düzenlenen 31. Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası'nda 1.500 metrede Kemal Koyuncu, Türkiye rekoru kırarak Gümüş Madalya kazandı. 3000 metrede Halil Akkaş da bronz madalya kazandı. Atletlerimiz bugün Türkiye'ye gelecekler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 803
Bu Ay : 7600
Toplam : 7600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom