Basının Görüşleri Bizim İçin Önemli

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Umut Bozkurtoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Basının Görüşleri Bizim İçin Önemli Malatya Haber

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Umut Bozkurtoğlu, “Anadolu Basın Birliğinin yeni yönetimi olarak bir dizi ziyaretlerde bulunuyoruz. Malatya da özellikle şehir içinde yapılan çalışmalar bizlere keyif veriyor. Geceleri dışarı çıktığımız zaman Büyükşehir havasını yakalamış olduğumuzu görüyoruz. Sayın Belediye Başkanımıza bundan sonra Malatya için yapacağı çalışmalarda da başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Çakır: Malatya Belediyesi olarak basın kuruluşlarına her zaman önem verdik…

Yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Malatya Belediyesi olarak basın kuruluşlarına her zaman önem verdik. Basın kuruluşları vatandaşlarımızla bizim aramızda bir köprü görevi üstlenmektedir. Basın kuruluşları halkın istek ve taleplerini dile getiren, bizim göremediğimiz bazı sorunları görerek, bu sorunların biran önce çözülmesi için katkıda bulunmaktadırlar” dedi.

Başkan Çakır, “Basın kuruluşları ile bugüne kadar zaman zaman toplantılar düzenleyerek basınımızın görüş ve düşüncelerinden istifade etmeye çalışıyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız projeleri istek ve talepler doğrultusunda gündeme alarak çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz. Basınımızın görüşleri bizim için önemlidir. Yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 618
Bu Ay : 1136
Toplam : 1136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom