BİLSAM Akademi Seminer Programı

Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi Derneği (BİLSAM) tarafından bir dizi Akademi Seminer Programı düzenleneceği bildirildi.

BİLSAM Akademi Seminer Programı Malatya Haber

Akademi Seminer Programları Proje Koordinatörü Petrolofisi İlköğretim Okulu Müdürü İhsan İzciler ve projede yer alan gençlerle birlikte BİLSAM'da yaptığı basın açıklamasında, "BİLSAM, kişilik ve özgüven sahibi, sosyal zeka ve iletişim becerisi açısından gelişmiş; ülkesini seven; çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donanmış bir neslin yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla birçok faaliyet başlatmıştır. Bu çalışmalardan biri de BİLSAM Akademi Seminer Programlarıdır. Bu projenin amacı, belirli konularda formasyon sahibi insanlarımızla kendini geliştirmek ve öğrenmeye devam etmek isteyen insanlarımızı özgür ve formalitelerden uzak bir ortamda bir araya getirerek ilimizin insan kaynağının gelişimine katkı sağlamaktır" ifadelerini kullandı.

"15 ekimde başlayan, 10 başlık altında gerçekleştirilen, 8 hafta süren ve yaklaşık 400 kişinin katıldığı seminer çalışmalarımız 15 Aralık 2010 tarihinde tamamlanmış ve katılımcılar katılım belgelerini almıştır. Şimdi ise 11 başlık altında 6 hafta sürecek olan bahar dönemi seminerlerimizi başlatmış bulunuyoruz. 1 - 6 mart tarihleri arasında başvuruları alınacak olan seminerlerimiz 7 Mart 2011 tarihinde başlayacak ve 6 hafta sürecektir" diyen İzciler, açıklamasını şöyle tamamladı:

"Seminerlerimiz tamamen ücretsiz olup, seminerlerimize 18 yaşını doldurmuş okuryazar olan herkes katılabilmektedir. Seminerlerimiz, alanında liyakat ve ehliyet sahibi akademisyen ve eğitimciler tarafından yürütülecektir. Başvurular BİLSAM merkeze bir başvuru formu doldurulmak suretiyle yapılacaktır. Her bir seminer 30 asıl 5 yedek olmak üzere 35 toplamda ise yaklaşık 400 kayıt alınacaktır. Program sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecektir. İsteyenler www.bilsam.org internet adresinden, 323 69 80 numaralı telefondan ya da bizzat BİLSAM'a gelerek ayrıntılı bilgi alabilirler."  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 452
Bu Ay : 4009
Toplam : 4009

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom