Bir Güneşte Sizinle Doğsun

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Malatya Şubesi, çeşitli giyim eşyalarından oluşan kolileri Muşun Bulanık İlçesindeki depremzedelere gönderecek.

Bir Güneşte Sizinle Doğsun Bölge

Muş'ta meydana gelen depremin ardından harekete geçen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Malatya Şubesi, çeşitli giyim eşyalarından oluşan kolileri deprem bölgesine gönderecek.

Muş'un Bulanık ilçesinde meydana gelen depremin ardından harekete gecen ADD Malatya Şubesi "Bir Güneşte sizinle Doğsun" kampanyası kapsamında elde edilen çeşitli giyim eşyalarından oluşan kolileri deprem bölgesine gönderecek.

ADD Malatya Şube Başkanı Ali Ekber Tunçdemir, konuyla ilgili olyarak yaptığı açıklamada, "Dernek olarak deprem sonrası ADD Muş Şubesi ile irtibata geçerek söz konusu deprem bölgesindeki durumu öğrendik. Bu insanların ihtiyaçlarını tespit ederek deprem bölgesindeki insanlarımıza
ulaştırmak üzere 6 koli yardım malzemeyi bölgeye göndereceğiz. Bölge farkı gözetmeksizin sivil toplum kuruluşlarının dayanışmasının mutlak suretle olması gerekir.

Bugün onlara yarın bizlere olmayacağı ne malum. Bu tür zamanlarda daha fazla dayanışma içerisinde olunması gerekir. Bu acıların bir daha yaşanmaması için halkımız bu yönde bilgilendirilmelidir. Deprem sonrasında yaşamları kararan insanların yaşadığı sosyal deprem ve umutsuzluğun bir daha yaşanmaması için tüm toplumu sosyal duyarlılığa davet ediyoruz" dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 115
Bu Ay : 6199
Toplam : 6199

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom