Alperenler'den DTP'lilere gözdağı!

Alperen Ocakları DTP'lilere ateş püskürdü. Baydemir ve vekillere harita yollayan Alperenler'den zehir gibi mesajlar.

Alperenler'den DTP'lilere gözdağı! Türkiye-Dünya

Ülkücülerin sıkça kullandığı "Bir gece ansızın gelebiliriz" sloganını manşete çeken Taraf, haritayı yollayan Alperen Ocakları Kayseri İl Başkanı Soğman ile görüştü. Muhabir Aylan Uncu'ya konuşan Soğman'ın mesajları çok sertti. Soğman, amaçlarının tehdit değil tepki olduğu görüşünde. İşte Taraf'ın haberi:

BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ

Alperen Ocakları, DTP milletvekilleri ile Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı'na tehditkâr mesaj gönderdi: Misak-ı Milli'yi unutmayın, her an gelebiliriz

RODOS'TAN NAHÇIVAN'A

Alperen Ocakları Kayseri îl Başkanlığınca DTP'nin bütün vekillerinin yanı sıra Osman Baydemir'e de gönderilen haritada, Türkiye'nin sınırları Rodos'u, Erbil'i, Kerkük'ü, Nahçıvan'ı kapsıyor.

"DTP'LİLER DE SINIR ÇİZİYOR"

Taraf'a konuşan Alperen Ocakları İl Başkanı Soğman, "Misak-ı Milli sınırları atalarımızın kanıyla çizildi. DTP'liler de kendi sınırlarını çiziyor. Çizerlerse, bir gece ansızın gelinebilir" dedi.

"SU UYUR DÜŞMAZ UYUMAZ"

Soğman amaçlarınının "tehdit değil tepki" olduğunu söyledi: 'Su uyur düşmaz uyumaz' sözünden hareketle, biz de uyumadığımızı gösterdik.


Haritada Kıbrıs'ın tamamı Suriye'nin yarısı, Kuzey Irak'ın önemli bölümü, Ermenistan'ın tamamı, Ege kıyılarındaki tüm adalar, Batı Trakya, Rodos ve Kıbrıs'ın hepsi Türkiye sınırları içerisinde gösteriliyor. Harita'nın sol alt köşeinde "Misak-ı Milli sınırlarını unutmayacağız unutturmayacağız" yazısı dikkat çekiyor.

TARAF
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 347
Bu Ay : 7493
Toplam : 7493

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom