23 Şubat Gündemi

Türkiye Malatya Gündemi

23 Şubat Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül'ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.00'da Lüksemburg Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Jean Asselborn ve beraberindeki heyeti kabul edecek, saat 13.00'da Afganistan Yüksek Barış Konseyi Başkanı Burhaneddin Rabbani ile Çankaya Köşkü'ndeki öğle yemeğinde bir araya gelecek, saat 14.15'de Afganistan Yüksek Barış Konseyi Başkanı Burhaneddin Rabbani ve beraberindeki heyet ile görüşecek.

 

Başbakan Erdoğan'ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 19.00'da UEFA Başkanı Michel Platini'yi Başbakanlık Resmi Konutu'nda kabul edecek.

 

TBMM gündemi
- TBMM Genel Kurulu saat 13.00'te toplanacak.

- BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, saat 10.00'da insan hakları heyeti ve kayıp ailelerini kabul edecek.

- CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, saat 11.00'da basın toplantısı düzenleyecek.

- BDP İstanbul Milletvekili Ufuk Uras, saat 12.00'da basın toplantısı düzenleyecek.

- BDP Bitlis Milletvekili Nezir Karabaş, saat 13.00'da basın toplantısı düzenleyecek.

 

Bakanların faaliyetleri
- Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, saat 14.00'da Başbakanlık Merkez Bina'da gerçekleştirilecek Akaryakıt Kaçakçılığıyla Mücadele Komisyonu toplantısının ardından açıklama yapacak.

- Devlet Bakanı Faruk Çelik, saat 19.30'da Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği'nin Rixos Oteli'ndeki "Medya Oskarları" ödül törenine katılacak.

- Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 09.30'da TOBB Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen "Valiliklerin AB Sürecinde Etkinliğinin Artırılması Projesi" ve "İllerimizin Avrupa Birliğine Hazırlanıyor Programı" bilgilendirme toplantısına katılacak, saat 13.30'da Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Eckart Cuntz'u kabul edecek, saat 15.30'da Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Faiq Bağırov'u kabul edecek, saat 17.30'da Hollanda Büyükelçiliği'nde düzenlenecek "How to Work with Brussels" ve "AB kurumları ve
Politikaları" konulu eğitimlerin sona ermesi dolayısıyla verilecek resepsiyon katılacak, saat 20.30'da İstanbul'da "Avrupa Kültür Başkenti - 2010" kapanış yemeğine katılacak.

- İçişleri Bakanı Beşir Atalay, saat 09.30'da TOBB Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen "Valiliklerin AB Sürecinde Etkinliğinin Artırılması Projesi" ve "İllerimizin Avrupa Birliğine Hazırlanıyor Programı" bilgilendirme toplantısına katılacak, saat 11.30'da Emniyet Genel Müdürlüğü Gölbaşı Kampüsü'nde Polis Laboratuvarı Hizmet Binası ve Özel Harekat Dairesi Başkanlığı Ek Hizmet Binaları'nın açılış törenine katılacak.

- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, saat 10.30'da Ankara Sanayi Odası (ASO) Şubat ayı meclis toplantısına katılacak, saat 13.30'da Vergi Haftası dolayısıyla Gelir İdaresi Başkanlığında yapılacak kokteyle ve Stratejik Düşünce Enstitüsündeki "2001 Krizinin 10. Yılı Türkiye IMF'den Nasıl Kurtuldu?" konulu panele katılacak.

- Milli Eğitim Müdürü Nimet Çubukçu, saat 10.30'da Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nde Uzaktan Eğitim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yapacak ve Alo Eğitim Hattı Ofisi'ni ziyaret edecek.

- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, saat 09.45'de Sheraton Otel'de, TÜSİAD tarafından hazırlanan "Türkiye'nin AB Üyeliği Sürecinde Sağlıkta İnovasyon" başlıklı raporun tanıtılacağı seminere katılacak. Seminere, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner de katılacak.

- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, saat 09.00'da Yayıncılık ve Bilişim Sektörleri Üst Düzey Yöneticileriyle Four Seasons Hotel'deki kahvaltılı toplantıda biraraya gelecek, saat 10.30'da İstanbul'da TTNET İPTv tanıtımına katılacak.

- Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, saat 11.00'da Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Olağanüstü Genel Kurulu'na katılacak.

 

Siyasi partilerin faaliyetleri
- BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, saat 11.00'da Denizli Umut Çocukları (Spastik Engelli Çocuklar Koruma ve Yaşatma Derneği) Başkanı Nesrin Aybeyik ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini parti genel merkezinde kabul edecek, saat 11.30'da Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma ve Koruma Derneği (YURTDER) Başkanı Murat Yıldız'ı kabul edecek, saat 12.00'da Erzurumlular Federasyonu Başkanı Feridun Önal ve beraberindeki heyeti kabul edecek, saat 12.30'da Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Hüseyin
Özkan ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

- Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlu, saat 10.30'da parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.

- MHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Taytak, milletvekilleri ve MYK üyeleri ile birlikte saat 12.00'da Karabük'te ziyaretlerde bulunacak.

 

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, yıkım kararı verilen ve yeşil alan olarak değerlendirilecek olan İstanbul İl Özel İdaresi eski Hizmet Binası'nda saat 10.00'da incelemelerde bulunacak.

- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yıkım kararı verilen ve yeşil alan olarak değerlendirilecek olan İstanbul İl Özel İdaresi eski Hizmet Binası'nda saat 10.00'da incelemede bulunacak, saat 15.00 İstanbul Sanayi Odası (İSO) Şubat Ayı Toplantısına katılacak.

- CHP İstanbul Kadın Kolları Başkanlığı, saat 11.00'de Galatasaray Lisesi önünde CHP'li kadınlara yapılan hakaretler konulu basın açıklaması düzenleyecek.

- Mısır'da yaşanan olayların medyadaki sesi olan ve 2 kez Emmy Ödülüne aday gösterilen gazeteci Ayman Mohyeldin, saat 11.00'de İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü'nde, Medya Derneği'nin işbirliğiyle düzenlenen bir konferansa konuşmacı olarak katılacak.

- 78'liler Girişimi, saat 13.00'te Sultanahmet Adliyesi önünde 12 Eylül darbesiyle ilgili suç duyurusunda bulunacak.

- İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, saat 13.00'te Harbiye Hilton Otel'de, Panasonic Türkiye ve Çevresel Eğitim Vakfı ile "Okulumuz Yeşil" projesinin protokol imza törenine katılacak.

- İstanbul Erzurum Vakfı üyeleri, saat 13.30'da Haydarpaşa Tren Garı önünde TCDDY'nın Raillİfe'de adlı dergisinde yayınlanan bir makalede, 'Erzurum Kadını'nı aşağıladığı iddia ettikleri yazı ile ilgili basın açıklaması düzenleyecek.

- Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği, saat 14.00'da Akatlar Kültür Merkezi'nde, "Mehmet Aksoy'un İnsanlık Anıtı Neden Yıkılamaz" konulu bir panel düzenleyecek.

- Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, saat 11.00'da Ankara'nın Pursaklar ilçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen "Okuma-Yazma Kampanyası"nın sertifika törenine katılacak, saat 13.00'da Ankara'nın Etimesgut İlçesi'nde bir dizi ziyaretlerde bulunacak.

- Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen 2011 Yılı Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması, saat 14.00'da Yenimahalle Belediyesi Nikah ve Kongre Salonu'nda gerçekleştirilecek.

- Topkapı Sarayı Müze Başkanı Prof. Dr. İlber Ortaylı, saat 15.00'da Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından düzenlenen "Tarih Bilinci ve Medya" konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak.

- Azerbaycan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve Haydar Aliyev Vakfı Türkiye Temsilciliği tarafından, saat 17.00'da Hocalı Katliamının 19. yıldönümü dolayısıyla Etimesgut Belediyesi Nikah Salonu'nda konferans düzenlenecek.

- İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği üyeleri, saat 19.00'da Libya'nın Ankara Büyükelçiliği önünde basın açıklaması yapacak.

- Barınma Hakkı Büroları üyeleri, saat 13.00'da Abdi İpekçi Parkı'nda basın açıklaması yapacak.

- Barış ve Demokrasi Partisi Ankara Kadın Meclisi tarafından, saat 11.30'da BDP Ankara İl Örgütü Binası'nda "Kadınlar Özgürlük Şöleni" etkinliği düzenlenecek.

- Uluslararası Engelliler Derneği Genel Başkanı İsmet Türker, saat 14.00'da düzenlenen törenle Veni Vidi Sağlık Grubuna ödül verecek.

 

EKONOMİ GÜNDEMİ
----------------------------------
- HP'nin Kritik İş Sistemleri portföyündeki son yenilikleri paylaşacağı toplantı, saat 09.30'da Şişhane Big Chefs'te gerçekleştirilecek.

- Visa Europe yıllık değerlendirme toplantısı, saat 10.00'da Ritz Carlton'da gerçekleştirilecek.
- Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, Çırağan Palace Kempinski Mabeyn Salonu'nda saat 09.30'da, "2011 Konut Kurultayı"nın detayları ve bugüne kadar yapılan kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında düzenlenecek basın toplantısına katılacak.

- "Adalet, Barış ve İnsanlık Onuru için Küresel Girişim" konulu yarım konferans, Malezya Başbakanı Dato' Sri Mohd. Najib Tun Razak ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın katılımıyla saat 13.45'te Conrad Otel'de gerçekleştirilecek.

- Ekonomi Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği toplantı, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'nun katılımıyla saat 19.30'da The Gren Park Otel'de gerçekleştirilecek.

 

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonlar Ligi'nde Eczacıbaşı VitrA ile Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom, saat 17.00'de Burhan Felek Spor Salonu'nda karşı karşıya gelecek.

- Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi'nde Galatasaray ile Fenerbahçe, Burhan Felek Spor Salonu'nda saat 19.30'da karşılaşacak.

- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 24. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 391
Bu Ay : 5585
Toplam : 5585

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom