19 Şubat Gündemi

Türkiye Malatya Gündemi

19 Şubat Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 19.00'da Türkiye Taksiciler Vakfı ve İstanbul Taksiciler Odası'nın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Topkapı 1453 Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği yemekli toplantıya katılacak.

Bakanların faaliyetleri

- Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, saat 11.30'da Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yapılacak olan "Geleneksel Estonya Yürüyüşü"ne ve Estonya Cumhuriyeti Milli Günü kutlamalarına katılacak.

- Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu ile YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, saat 10.00'da Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu'nda gerçekleştirilecek Eğitim Bir-Sen'in 4. Olağan Genel Kurulu'na katılacak.

- Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Ceylan Continental Otel'de, Boğaziçi Üniversitesi Mezunları 8. Olağan Genel Kurulu'na katılacak.

- Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Hadımköy'de Yassıören Akpınar Sanayi Bölgesi, Avrupa Yakası Posta İşletme Merkezi binasının açılış törenine, saat 19.30 Point Hotel Taksim'de, Marmara Grubu Vakfı'nın vereceği akşam yemeğine katılacak.

- Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker ve Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Diyarbakır'da bir dizi gezi ve incelemelerde bulunacak.

- Devlet Bakanı Mehmet Aydın, İzmir Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen EXPO 2020 İstişare Toplantısı'na katılacak.

- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kütahya'da ziyaretlerde bulunacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 10.00'da Ankara'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda köy ve mahalle muhtarları istişare toplantısına katılacak, saat 15.00'te Van'da "Siyasette Başarı Stratejisi Çalışmaları"na katılacak.

- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin Toroslar Belediyesi'nin toplu açılış törenine katılacak, bazı ilçe ve beldeleri ziyaret edecek, Erdemli ve Silifke ilçelerinde halka hitap edecek.

- DSP Genel Başkanı Masum Türker, saat 10.00'da Ankara'da Ahmet Taner Kışlalı Salonu'nda düzenlenecek köy ve mahalle muhtarları istişare toplantısına katılacak.

- HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, partisinin Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar ilçe binalarını açacak, Kartal'daki Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde konferans verecek.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, saat 10.30'da Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası'nı ziyaret edecek.

- Türk-İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, saat 10.00'da Türk-İş'e üye Teksif Sendikası'nın Ankara Crowne Plaza Otel'de gerçekleştirilecek 18. Olağan Genel Kurulu'na katılacak.

- Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, saat 10.00'da Türk Diyanet Vakfı-Sen'in 4. Olağan Genel Kurulu'na katılacak.

- TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası'nın oluşturduğu heyet tarafından, Kahramanmaraş Afşin-Elbistan Çöllolar Açık Ocak İşletmesinde meydana gelen heyelanlarla ilgili olarak hazırlanan rapor, saat 11.00'de odanın genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında açıklanacak.

- "Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri-5", saat 11.00'de Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak açılış konuşmaları ile başlayacak.

- Turizm ve Tanıtma Platformu'nun 2. Uluslararası Turizm ve Tanıtma Ödülleri, saat 19.00'da Ankara Hilton Oteli'nde törenle verilecek.

- Türk Ulaşım-Sen'in 4. Olağan Genel Kurulu, saat 10.00'da Akar International Oteli'nde gerçekleştirilecek

- Tüketici Dernekleri Federasyonu üyeleri, saat 12.30'da BDDK önünde basın açıklaması yapacak.

- Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Ankara Şubesi'nin 7. Olağan Kurulu, saat 10.00'da Ankara Üniversitesi Rektörlüğü'nde gerçekleştirilecek.

- Demokraside Birlik Vakfı tarafından düzenlenen, "Ortadoğudaki Son Gelişmeler" konulu konferans, saat 16.00'da Ankara'da De-Va Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

- AnkaMall Alışveriş Merkezi'nde, saat 12.00'de Erzincan Valisi Abdülkadir Demir'in himayelerinde Erzincan Kültür Günleri düzenlenecek.

- Dev Sağlık İş Genel Merkezi, Adana Numune ile Samsun Gazi Devlet Hastanelerinde işten çıkarılan sağlık personelin durumuna dikkat çekmek amacıyla, saat 12.30'da, Kadıköy Altıyol'da bir araya geldikten sonra İskele Meydanına kadar yürüyüş ve ardından basın açıklaması düzenleyecek.

- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, saat 12.30'da Esenler Atışalanı Cumhuriyet Meydanı'nda, Esenler Dörtyol Meydan Düzenlemesi ve Alt Geçit İnşaatında inceleme gezisi düzenleyerek kamuoyunu bilgilendirecek.

- Barış İçin Vicdani Ret Platformu, Galatasaray Meydanı'nda, saat 14.00'te "Bosna'da Mutki'ye Toplu Mezarlar Yaratan Ordulara Hayır" konulu basın açıklaması düzenleyecek.

- Irkçılığa ve Milliyetçiliğe DurDE Girişimi, saat 15.00'te Galatasaray Meydanı'nda basın açıklaması düzenleyecek.

- USTKB İLE EĞİTİM İŞ, Taksim Tünel Meydanı'nda, saat 15.00'te "Torba Yasa Tasarısına Girmeyeceğiz" konulu basın açıklaması düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
------------------------
- Süper Lig'de Bursaspor Gaziantepspor, Galatasaray Bucaspor karşı karşıya gelecek.

- Beko Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Ülker ile Bornova Belediyesi, Sinan Erdem Spor
Salonu'nda karşılaşacak.

- Galatasaray Spor Kulübü Bilgilendirme Toplantılarının ikincisi, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonu'nda yapılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 801
Bu Ay : 2330
Toplam : 2330

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom