Ak Parti'den Başkan Çakır'a ziyaret

AK Parti Malatya İl Başkanı Mustafa Şahin, beraberinde Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.

Ak Parti'den Başkan Çakır'a ziyaret Malatya Siyaset

9 Haziran Salı günü gerçekleşen ziyaret sırasında, 10 Mayıs 2009 tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı İl Kongresi’nde üyelerin teveccühüyle tekrar göreve geldiklerini belirten Malatya İl Başkanı Şahin, akabinde de Yönetim Kurulu içerisinde Yürütme Kurulu’nu oluşturduklarını söyledi.

Yönetim ve Yürütme Kurulu ile tanışma amaçlı ziyaretlerde bulunduklarını ve bu doğrultuda Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyarete geldiklerini belirten Şahin, Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın teşkilattan gelen birisi olarak teşkilat işlerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğine inandıklarını söyledi.

Malatya’ya faydalı hizmetlerin gelmesi noktasında bir ekip ruhu içerisinde kendilerine düşen her türlü desteği Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a vereceklerini kaydeden Şahin, “Bundan sonraki süreç içerisinde Yürütme Kurulu ekibimizle katkı sağlayacağımızı ifade etmek istiyorum. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Çakır: İstişareye Her Zaman Açık Olacağız…

Yeni Yönetim ile Yürütme Kurulu’nun Malatya ve üyeler için hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise yaptığı konuşmada, ziyaretten dolayı AK Parti teşkilatına teşekkür etti.

Malatya için yapılacak güzel ve faydalı hizmetlerde her kesimin desteğine ihtiyaçları olduğunu kaydeden Başkan Çakır, “Ortak akla ihtiyacımız var. İstişareye her zaman açık olacağız. Bu manada Malatyamız’ın kazanması, daha çok yatırım yapılması için daima sizlerin desteklerinize ihtiyacımız olacak” şeklinde konuştu.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 117
Bu Ay : 7754
Toplam : 7754

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom