Malatya trafiğine destek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığında görevli bilirkişiler, Malatya'da incelemede bulundular.

Malatya trafiğine destek Malatya Haber

Malatya Belediyesi kent içi trafiğini kısa, orta ve uzun vadede çözmek amacıyla çeşitli bilim adamları ve bu işte uzman olmuş ekiplerin görüş ve düşüncelerini almaya devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında İstanbul trafiğine yön veren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığında görevli bilirkişiler, Malatya’da incelemelerde bulundu. Malatya’da trafiğin en çok aksayan bölgelerini gezen heyet incelemelerine bir süre daha devam edecek.

Malatya Belediyesine destek verecekler…

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığının uzman, bilirkişi heyetinin Malatya’da yaşanan trafik sorununu önlemek amacıyla Malatya Belediyesine destek verdiklerini söyledi.

Sorunu masaya yatırıp, projeler üreterek çözmeye çalışacağız…

Başkan Yardımcısı Bozkurt, bilirkişi heyetinin sıkışan akslarda çalışmalar yaptığını belirterek, “Arkadaşlarımız birkaç gün daha burada kalacaklar. Daha sonra sorunu masaya yatırıp projeler üreterek çözmeye çalışacağız. İnceleme yaptığımız 91 Bin Dev Öğrenci İlköğretim Okulunun arkasında bulunan alana Dilek, Topsöğüt, Şahnahan gibi beldelerimizden gelen araçlara burayı kullandırtacağız” dedi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 803
Bu Ay : 7600
Toplam : 7600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom