Satış Noktası Projesi Önerisi

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinin şehirler arası yol güzergahında bulunması nedeniyle Satış Noktaları Projesi önerisi sunuldu.

Satış Noktası Projesi Önerisi Malatya İlçe

Ankara Doğanşehirliler Derneği tarafından yapılan açıklamada, "Doğanşehir'in Suçatı-Erkenek Şehirlerarası Karayolu güzergahındaki; Suçatı, Polat deresi, Çığlık, Doğanşehir Yol ayrımı, savaklı, Sürgü, Reşadiye, Erkenek - Sakal tutan noktalarında, belirlenecek yapı tarzında, Doğanşehir'in tüm köy, kasaba, belde ve mezralarında üretilen tüm ürünlerin pazarlanması için satış noktaları kurulmasının organize edilmesi, kurulması ve işletilmesini önermekteyiz" denildi.

"Proje Avrupa Birliği Fonlarından da kaynak sağlayabilir. Avrupa Birliği'nin bu tür projelere destek verdiği bilinmektedir" denilen açıklamada daha sonra özetle şunlar belirtildi:

"Projenin gerçekleşmesi durumunda, Doğanşehir'de üretilen tüm ürünler markalaşabilir. Örneğin Doğanşehir Fasulyesi, Elması, Halı Dokumaları, Alabalığı, İçli Köftesi, Kömbesi, Hınkeli, Gözlemesi bilinen, tanınan ürünleridir. Pancar, tütün, kaysısı oldukça meşhurdur. Beypınarı, Takaz, Sakaltutan soğuk suları çok iyi bilinmektedir. Bu projeyle üreticiler daha çok emeğinin karşılığını alabilecek, tüketiciler daha uygun fiyatla ürün alabilecek, ürünler çeşitlenebilecek, üreticiler, köylerimiz, beldelerimiz, ilçemiz daha çok tanınabilecektir."  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 932
Bu Ay : 2500
Toplam : 2500

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom