Kent Konseyi Eğitim Kursları

Malatya Kent Konseyi tarafından yedi branşta başlatılan eğitim kursları 2011 ikinci dönem kayıtları başlıyor.

Kent Konseyi Eğitim Kursları Malatya Eğitim

Malatya Kent Konseyi tarafından başlatılan eğitim kursları 2011 ikinci dönem kayıtları başlıyor. Malatya Kent Konseyi’nin organizasyonu ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile Belediye İş Hanında verilecek kurslar hakkında genel sekreterlik basın sözcüsü Rukiye Özmarasalı bir açıklama yaptı.

Rukiye Özmarasalı, Malatya Kent Konseyi olarak heyecan ve umut ile eğitime katkıda bulunmaya devam ettiklerini söyledi. Yapılan açıklamada: Kent Konseyi Genel Sekreterliği’nin organizasyonunda Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile geçtiğimiz yıl içerisinde 32 kurs açıldığını ve bu kurslardan 747 kişinin yararlanarak başarı gösterenlerin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalarını aldıkları belirtildi.

Eğitim kursları yanı sıra özellikle engelliler, onların aileleri ve kadınlar için özel sınıflar ve özel yetenek kursları açıldığı belirtildi. Malatya Kent Konseyi’nin eğitime katkısının “2011 Malatya Yazıyor” Kampanyası ile perçinlendiğinin belirtildiği açıklama da 2011 yeni dönem kurs kayıtlarının başladığı açıklandı.

Rukiye Özmarasalı yeni dönem kurs kayıtlarından Malatya Yardım Gönüllüleri Derneği’ninde desteği alınarak Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayarlı Muhasebe diğer yandan İngilizce 1. ve 2. kur, Diksiyon, Hızlı Okuma, Anne Çocuk Eğitimi kurslarının belirli kontenjanlarla ücretsiz olarak açıldığını söyledi.

Kurslardan 15 yaş üzeri en az ilkokul mezunu herkesin faydalanacağının belirtildiği açıklamada sınırlı kontenjan nedeniyle vatandaşların acele etmeleri istendi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 577
Bu Ay : 577
Toplam : 577

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom