Tıp Fakültesi Öğrencileri Darende'yi Gezdiler

Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri, Darende ilçesinde keşif gezisinde bulundular.

Tıp Fakültesi Öğrencileri Darende'yi Gezdiler Malatya İlçe

Malatya'da 13-15 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenleyecekleri 1. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi dahilinde, sosyal programa ayırdıkları 15 Mayıs Pazar gününde, diğer tıp fakültelerinden gelecek öğrencileri Darende' ye getirmeyi planlayan İnönü Üniversitesi Tıp fakültesi öğrencileri, Darende'ye keşif gezisinde bulundular.

Kongre Başkanı Stajyer Dr. Adar Aslan ve Kongre Sosyal Program Sorumlusu Stajyer Dr. Burak Aktan'ın önderlik ettiği 21 kişilik ekip, ÇEKÜL Vakfı Malatya Bölge Koordinatörü Bekir Sözen'in rehberliğinde Darende'de bulunan Uzunok Köprüsü'nü, Darende çarşı merkezini, Günpınar Şelalesi'ni, Hasangazi Şehitlik Anıtını, Tohma Kanyon'unu, Kudret Havuzu' nu, Somuncu Baba Külliyesi ve civarını gezdiler.

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Özdemir'in başkanlığında bu yılki düzenlenen kongreye, Türkiye'de bulunan diğer tıp fakültelerinden, Bulgaristan ve Azerbaycan'dan en az 150 öğrenci bekleyen kongre ekibi, Darende'yi çok beğendiklerini ayrıca bu kongrenin Malatya, Darende ve İnönü Üniversitesi'nin tanıtımı için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyor.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 938
Bu Ay : 1456
Toplam : 1456

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom