Takı Tasarımı Kursu

Malatya Knet Konseyi Kadın Meclisi, takı tasarımı kursu düzenledi. Kadınlar el becerilerini geliştiriyorlar.

Takı Tasarımı Kursu Malatya Ekonomi

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi, kadınların sosyal hayatın her alanında etkin ve etkili olması için eğitim alanında ve el becerilerinin geliştirilmesi noktasında çeşitli çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda kadınlara yönelik açılan takı tasarım kursu yoğun bir ilgi görürken 2011 Malatya Yazıyor Kampanyası kapsamında başlatılacak olan okuma yazma kursunun kayıtları da devam ediyor.

Takı tasarım kursu sınıfında bir açıklama yapan Kadın Meclisi Balkanı Nazire Dirikolu, açılan kursun bütün kadınlara açık olduğunu, bu kursun aynı zamanda ev ekonomilerinin güçlendirilmesine destek olduğunu söyledi.
 
Kursun kadınların el becerilerinin geliştirilmesi ve boş vakitlerinin değerlendirilmesi için büyük bir fırsat olduğunu belirten kurs hocası Döndü Kaya, kursun açılmasında destek olan Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a teşekkür etti.
 
Kursa katılan kursiyerler kendilerine sunulan bu imkândan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler ve kadınlara yönelik sosyal, kültürel ve eğitsel alandaki çalışmaların devamlı olmasını istediler.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 791
Bu Ay : 14967
Toplam : 14967

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom