Çakır'a Eğitime Katkı Plaketi

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a, eğitime yaptığı katkılardan dolayı plaket verildi. Belediyenin, eğitime toplamda 1 milyon 32 bin TL'lik katkı sağladığı belirtildi.

Çakır'a Eğitime Katkı Plaketi Malatya Eğitim

Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda düzenlenen plaket törenine, Vali Ulvi Saran, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, diğer ilgili ve yetkililer katıldı.

Vali Saran, plaket töreninde yaptığı konuşmada, "Belediye, alt yapı çalışmaları, deşarj sistemleri, kaldırım çalışmaları yol düzenleme çalışmaları yapılırken bir taraftan eğitim tesislerimizin daha iyi hizmet verebilmeleri için özelikle çevre düzenlemeleri, istinat duvarları, asfaltlama konusunda yapmış oldukları katkılardan dolayı huzurlarınızda teşekkür ediyorum" dedi.

Belediye Başkan Ahmet Çakır ise, "Malatyalı hemşerilerimizin daha rahat yaşamalarını sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birçok kurumumuzla ortak çalışmalar yapıyoruz. Eğitim bizim için çok önemli. Bu saydığımız işleri eğitim olmadan yapamayız. Her işin temelinde eğitim var. Okullarımızın eksikliklerini imkanlarımız çerçevesinde gidermeye çalışıyoruz. Eğitime bir nebze katkımız oluyorsa bundan mutluluk duyarız" ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut de, Çakır'a eğitime yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.
Yapılan konuşmaların ardından, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan sunum eşliğinde, Malatya Belediyesinin 2010 yılı içinde eğitime verdiği katkılar anlatıldı.

Hazırlanan sunumda Malatya Belediyesinin 2010 yılı içerisinde asfaltlama, satranç sahaları, istinat duvarları, peyzaj düzenleme ve yeşillendirme gibi çalışmalarla eğitime toplamda 1 milyon 32 bin TL'lik katkı sağladığı belirtildi.

Programın sonunda Vali Ulvi Saran, Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a eğitime verdiği destek ve katkılardan dolayı plaket verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 202
Bu Ay : 3759
Toplam : 3759

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom