Kırtasiye Fuarına Ev Sahipliği

Malatya, bölge illerinde katılımı ile gerçekleştirilen Kırtasiye Fuarı'na ev sahipliği yaptı.

Kırtasiye Fuarına Ev Sahipliği Malatya Kültür-Sanat

 Doğan Atlas Şirketi ile Tettaş Şirketler Grubu tarafından ortak organizasyon ile Ramada Oteli'nde düzenlenen Kırtasiye Fuarı'na bölge illerinden çok sayıda kırtasiyeci katıldı.

Doğan Atlas Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Doğan, "Doğu ve Güneydoğu'ya hitap etmek üzere, önümüzdeki kırtasiye tanıtımını yapmak üzere bölgesel bir fuar yapmış bulunuyoruz. Buradaki maksadımız, perakendeci zincirine biran önce, daha çabuk, daha seri bir şekilde ulaşmak. Fuara, başta Malatya, Diyarbakır, Elazığ, Adıyaman, Kahramanmaraş il ve ilçelerindeki kırtasiyeci perakendecileri gelerek, onlara yeni imal edilen ürünleri tanıtıyoruz. Perakendeciler, yeni ürünleri çok daha az maliyetle ve çok daha hızlı bir şekilde öğrenip, görüyorlar. Bu çerçevede önümüzdeki sezonun ürünlerini yerinde görüp, siparişlerini veriyorlar" dedi.

"Malatya kırtasiyeci toptancılığı konusunda lokomotiftir. Malatya'da 3-5 tane şirketimiz bu noktada gereken hizmeti veriyorlar. Bölgemizde en az 20 tane ithalatçı ve imalatçı firmanın satış temsilcileri katma değer sağlıyorlar" diyen Doğan, "Yeni dönem için bu fuar çerçevesinde yeni ürünleri tanıtmış olduk. Yeni ürünleri tanıtırken, en kaliteli ve en ucuz şekilde ürünleri perakendecilere ulaştırmayı hedefledik" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 571
Bu Ay : 1306
Toplam : 1306

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom