Malatya CHP'de Mektup Skandalı!

Malatya CHP çocuklarını kaybeden acılı anneye Kemal Kılıçdaroğlu'nun mektubu verildi. Kılıçdaroğlu mektupta ailenin önemine değinilmiş ve 2 kez de çocuktan bahsetmişti. CHP Örgütünün de mektubu okuyup okumadığı merak konusu...

Malatya CHP'de Mektup Skandalı! Malatya Siyaset

İl Başkanı Gülen Karaduman ve yönetim kurulu 14 Aralık'ta trafik kazası sonucu can veren Muharrem ve Kemal Kaya'nın anneleri Güllü Kaya'yı ziyaret etti. Heyet, acılı anneye Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başsağlığı dileğini iletti. Buraya kadar her şey normaldi. Ancak skandal, heyetin Kılıçdaroğlu'nun ülke genelinde kadınlara 'yeni yıl' için yazdığı mektubu Kaya'ya vermesiyle yaşandı. Çünkü, CHP lideri o mektupta annenin, ailenin önemi değinmiş, 2 kez 'çocuktan' bahsetmişti. Örgütün mektubu okuyup okumadığı merak konusu.

O mektupta özetle şu ifadeler yer aldı;

"Değerli kardeşim, yeni bir yıla giriyoruz. Bu mektupla, 2011'in sana ve ailene iyilikler getirmesini diliyorum. Sana yazdım, çünkü ailenin toplayanı, bir arada tutanı sensin. Bugün hepimiz daha bir duyguluyuz. Bu yıl, gerçekleşmesini istediğimiz, umutlarımız, hayallerimiz var. Çocuklarımızın geleceği, yakınlarımızın sağlık ve huzur içinde olması çok önemli. Değerli kardeşim, 2011 tüm isteklerinin gerçekleştirdiği yıl olsun. Dilerim 2011 Genel Seçimleri, hak ettiğin mutluluğa ulaşmanı kolaylaştıracak sonuçlar verir. İktidara geldiğimizde başlatacağım, "Aile Sigortası" kapsamında doğrudan sana yapılacak aylık ödemeyle umutlarının, hayallerinin gerçekleşmesine kısmen de olsa destek olacağımızı umuyorum. 2011'de çocuklarının başarılarını, ailenin güzel günlerini duyurmak istersen, lütfen bana yaz ya da CHP Genel Merkezi'ne bir telefon edip bildir. Yanında olabilir, o güzel anlarını kardeşçe paylaşabilirsem, ne mutlu bana. Seni ve aileni kucaklar, hepinize güzel bir yıl dilerim. Kardeşçe sevgi ve saygılar."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 190
Bu Ay : 6987
Toplam : 6987

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom