Malatya Gazeteciler Cemiyeti 22. Yıldönümü

Malatya Gazeteciler Cemiyeti 22. Kuruluş Yıldönümünü kutladı.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti 22. Yıldönümü Malatya Haber

Anemon Otel'de düzenlenen geceye, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Ömer Faruk Öz, Öznur Çalık ve İhsan Koca, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, AK Parti İl Başkanı Mustafa Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün kızı Özden Toker, Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Baro Başkanı Eyüp Kutlubay, Vergi Dairesi Başkanı Ersin Özkan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin başkanları, akademisyenler, oda ve dernek başkanları, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri ile gazeteciler katıldı.
Gecede bir konuşma yapan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, "Konuşacak çok şey var ama cesaretim el vermiyor. Herkese mutlu geceler ve mutlu yarınlar diliyorum" dedi.

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, basının kendileri için önemli olduğunu ifade ederek, "Halkın sesi olan, halkın sorunlarını dişle getiren basın, her zaman bizler için önemli. Gerçekten hem halkın sesi olduğu kadar, hem şehrin sorunlarını dile getiren, bizlere belki göremediğimizi görme imkanı sunan basınımız ne kadar güçlü olursa, ben o kadar şehrimizin kazanacağı inancındayım" diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz de, basının kamu görevi yaptığını belirterek, "Nasıl ki, Milletvekili, Belediye Başkanı kamu görevini ifa ederken, basın işiyle iştigal eden siz değerli arkadaşlarda birer kamu görevi yerine getiriyorsunuz" şeklinde konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, "Ben inşallah 222'leri de kutlarsınız diyorum. Türkiye'nin aydınlık yarınlarında sizler tarafsız ve ilkeli habercilik yaparak, en güzele imza atmaya gayret ediyorsunuz. Malatya bu manada da bölgede en önemli illerden bir tanesi" ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya Milletvekili İhsan Koca da, basın mensuplarına başarılı çalışmalar dileğinde bulunarak, "Bir meslek kuruluşunun 22. yılını tüm mensuplarıyla bir arada kutlamaları sevindirici bir gelişme. İnşallah daha nicelerinde hep birlikte oluruz. Tarafsız, ilkeli ve dürüst bir yayıcılığa imza atacağınıza inanıyorum" dedi.

CHP Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ise, "Önünüz aydınlık, işiniz hep iyi olsun. Ekmeğinizi kazanın ve mücadele edin" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Malatya Gazeteciler Cemiyeti'nde kurslarını tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Gece düzenlenen müzik programının ardından sona erdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 341
Bu Ay : 341
Toplam : 341

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom