Zonguldak'lılardan Örnek Davranış

Zonguldak'lılardan örnek davranış. 26 Aralıkta Mavi Marmara gemisi Türkiye'ye dönecek. Mavi marmara için Zonguldak'tan otobüs kalkacak.

Zonguldak'lılardan Örnek Davranış Bölge

Gazze'ye insanı yardım götürdüğü sırada İsrail'in saldırısına uğrayan Mavi Marmara Gemisi 26 Aralık'ta Türkiye'ye dönecek. Mavi Marmara için Zonguldak'tan da araçlar kaldırılacak.

Gazze'ye insanı yardım götürdüğü sırada İsrail tarafından saldırıya uğrayan ve 9 kişinin öldüğü Mavi Marmara Gemisi 26 Aralık'ta uğurlandığı Sarayburnu'nda karşılanacak. Karşılama töreni için Zonguldak'tan da otobüsler kaldırılacak. Mavi Marmara Gemisi ile Filistin'e yardım götürüldüğü sırada gemide bulunan İHH Gönüllüsü Salih Merdivan, 15 gündür yolda olan Asya Konvoyuna da katılmak üzere ailesi ve İHH Zonguldak Gönüllüleri tarafından Ankara'ya uğurlandı. Konvoyun Türkiye'de Tatvan, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep güzergahından geçerek Kilis'ten Suriye'ye giriş yapacağını söyleyen İHH Zonguldak Gönüllüsü Mevlüt Kesin, "Mavi Marmara İstanbul'a dönüyor. Onu 26 Aralık'ta tam da Gazze'ye uğurlandığı yerde, Sarayburnu'nda hak ettiği gibi karşılayalım. Karşılama için Zonguldak'tan otobüsler kaldırılacak" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 150
Bu Ay : 3594
Toplam : 3594

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom