Vakko Malatya'da Mağaza Açtı

Vakko Holding Malatya'da Malatya Park'taki mağazasını bugün açtı.

Vakko Malatya'da Mağaza Açtı Malatya Ekonomi

W Collection, Malatya Park içerisinde açıldı. Bir Vakko Holding kuruluşu olan W Collection, ilk mağazasını İstanbul'da 2003 yılında açtı. Bugün, Türkiye'deki 25 ve yurtdışında 5 mağazasıyla genç profesyonellerin moda markası konumuna gelen W Collection, erkek modasını, yenilikçi detaylar ve çarpıcı renklerle yeniden yorumlayarak dönemin moda anlayışını fonksiyonel kreasyonlarla birleştiriyor. Yenilikçi, modern ve cesur W Collection erkeğinin olmazsa olmaz bileşenleri. 'New Classic', 'Upper Casual' ve 'Contemporary' olmak üzere üç ana temadan oluşan W Collection detaylara verdiği önemle erkeklerin hayatına renk getirmeye devam ediyor. Koleksiyondaki stil, derinlik ve zenginlik hem iş dünyası hem de günlük hayattaki giyim trendlerini belirleyen bir marka kimliğinin altını çiziyor. W Collection 2010-2011 sonbahar kış koleksiyonu, yarım astar klasik paltolardan, su geçirmez kumaşlardan üretilmiş kabanlara, çift taraflı giyilebilme özelliği ile dikkat çeken montlardan, triko ve ceket üzerine giyilmesi önerilen yeleklere kadar çok çeşitli bir koleksiyonu, giyimine önem veren erkeklerin beğenisine sunuyor.

Açılışta bir konuşma yapan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, "Sanayici olarak büyük yatırımcıları Malatya'ya çekerken, büyük markalarında burada olması şehrin sosyal yapı olarak gelişmesine de katkı sağlıyor" dedi.

W Collection Genel Müdürü Gökay Erol ise, "Malatya'da w Collection'u uzun zamandır kurmak istiyorduk. Bu dönemde kısmet oldu. Burada böyle güzel bir mağazayı açtığımız için çok mutluyuz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 217
Bu Ay : 5411
Toplam : 5411

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom