Malatya Hava Durumu

Malatya'da ve diğer bölgelerde hava durumu

Malatya Hava Durumu Bölge

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre; sıcaklıklar, batı kesimlerde 2 ila 4 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

Rüzgar genellikle güney ve güneybatı, kuzeybatı kesimlerde kuzey ve kuzeybatı yönlerden orta, Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında kuzeybatı (Karayel), İç Anadolu' nun güney ve doğusu, Güney Ege ve Batı Akdeniz'de güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden kuvvetli (60-80 Km/S) olarak esecek.

Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun batı kesimleri ile Gaziantep, Kilis, Adıyaman ve Şanlıurfa çevreleri yağışlı geçecek. Yağışların Akdeniz, Muğla, Malatya, Tunceli, Erzincan, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinde kuvvetli, Antalya çevrelerinde aşırı olacağı tahmin ediliyor.

Parçalı çok bulutlu, batısı yağmur yüksekleri karla karışık Yağmurlu, kuzeyi akşam saatlerinden itibaren kar yağışlı geçecek. Yağışlar Malatya, Tunceli, Erzincan çevrelerinde kuvvetli olacak. Bölgenin kuzey ve doğusunda sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Bölgenin güneyinde toz taşınımı bekleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 3
Bu Ay : 3
Toplam : 3

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom