Malatya Gündemi

Malatya Basını, Malatya Sonsöz Gazetesi, Malatya Net Haber Gazetesi, Malatya Yenigün Gazetesi, Malatya Hakimiyet Gazetesi, Malatya Sürmanşet Gazetesi, Malatya Kent Gazetesi manşetleri ve Malatya Gündemi

Malatya Gündemi Malatya Haber

14-15 Aralık Malatya Gündemi

» Malatya'da yolu karşıdan karşıya geçmeye çalışan kadın, otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
» Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı Bayram Akdemir, Adıyaman'da açtıkları sergide Adıyaman basınının kendisine verdikleri tepkiye üzüldü.
» Türk Ocakları Genel Başkanından Sert Açıklamalar
» Malatya'da, her biri alanında uzman olanlarca "Aile İçi Şiddetle Mücadele Projesi" kapsamında "Kadına Şiddete Hayır" konulu sempozyum düzenlendi.
» Malatya Arapkir ilçesi yılın ilk karı ile tanıştı. Şehir merkezinde 60 cm yağan kar, hayatı olumsuz etkilerken, okullar bugün tatil edildi.
» Malatyaspor'da Teknik Direktör Mustafa Mete Ertem, Malatyaspor'un büyük bir marka değeri olduğunu, takımın düzelmesi adına mücadele edeceklerini söyledi.
» Seyyar satıcılar eylem yaptılar.
» Kaçak sigaraya geçit yok

Malatya Basınında Bugün

Malatya Sonsöz Gazetesi

Yeter artık bu rezalete son verin
Çevre yolunun devam eden alt geçit çalışması nedeniyle çamur deryasına döndüğü belirtildi.

Malatya Net Haber Gazetesi

Köylüler Muradına Erdi
Beşeri mezrasına 20 yıllık bekleyişin ardından yol yapıldı. İl Özel İdaresi, yıllardır çeşitli ihtilaflar ve yol güzergâhında arazisi olanların yol için arazisinden feragat etmemesi nedeniyle yolu olmayan Pütürge'nin Deredüzü köyüne bağlı Beşeri mezrasına yol yaptı.

Malatya Yenigün Gazetesi

Dağ ve yaylalar çiçeklendirilsin
Doğal afetler nedeniyle arıcılık tehlike altında. Üretici dağ ve yaylaların çiçeklendirilmesiyle arıcılığın rahatlatılabileceğini belirtiyor. Yayla ve dağlardaki çiçeklerin azalması nedeniyle yeterli verimi alamayan arıcılar yetkililerden yardım istedi. Malatya’da geçimini arrıcılıkla sağlayan Yusuf Kuzu, Tarım İl Müdürlüğü’nün dağlara çiçek tohumu ekmesini istedi. Kuzu, müdürlüğün tohumları kendilerine vermesi durumunda ekebileceklerini de söyledi.

Malatya Hakimiyet Gazetesi

Doğuda Özgür İrade Kullanılmıyor:
Türk Ocakları Genel Başkanı Nuri Gürgür, PKK terör örgütünün ifade edemediği düşüncelerin Liberal ve ikinci Cumhuriyetçiler tarafından ifade edildiğini belirterek, "Demokrasi ve özgürlüğün bu kadar suiistimal edildiği, esasından uzaklaştırıldığı bir ülke başka yerde bulunamaz" dedi.

Bunun Adı Zafer:
2.Ordu, 112 Ambulans ve İl Özel İdaresi’nin mutlu sonla sonuçlandırdığı olayda hamile kadın ve çocuğu hastaneye kaldırılırken, kaybolan 4 liseli öğrenci de kurtarıldı.

Malatya Sürmanşet Gazetesi

Halk gününde iş ve aş istendi
Malatya Belediyesinin düzenlediği halk gününde vatandaşlar belediyeden iş ve aş istedi.

Malatya Kent Gazetesi

Karyağdı, hayat durdu
Malatya'nın Arapgir ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle bir çok köy yolu ulaşıma kapanırken, ilçede okullar 2 gün süreyle tatil edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 756
Bu Ay : 2074
Toplam : 2074

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom