Nemrut Gündemdeyken Bu Sergi De Nerden çıktı?

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı Bayram Akdemir, Adıyaman'da açtıkları sergide Adıyaman basınının kendisine verdikleri tepkiye üzüldü.

Nemrut Gündemdeyken Bu Sergi De Nerden çıktı? Bölge

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı Bayram Akdemir, Adıyaman'da açtıkları "Çanakkale Fotoğraf Sergisi"ne Adıyaman'daki bazı yerel basın organlarında "Nemrut gündemde iken bu sergi nereden çıktı?" şeklinde ifadelere yer verilmesinin kendilerini üzdüğünü söyledi.
Dernek binasında basın açıklaması yapan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı Bayram Akdemir, 7-10 Aralık günlerinde Adıyaman'da Çanakkale Fotoğraf Sergisi açtıklarını ve bu etkinliğe Adıyaman Valiliği ile Malatya Belediyesi'nin destek verdiğini belirten Akdemir, amaçlarının Çanakkale Zaferi'ni bugünkü nesillere aktarmak olduğunu kaydetti.

Adıyaman Valiliği, Adıyaman Emniyet ve Adıyaman Jandarma Komutanlığına desteklerinden dolayı teşekkür eder Akdemir, "Bu sergi ile Adıyaman ilinde derneğimizin olmaması ve Adıyaman'da gazilerimizi tanıtmak amacıyla 200 fotoğrafı halka ve öğrencilere sunarak, bu vatanın bizlere nasıl emanet edildiğini anlatmaya çalıştık" dedi.

Akdemir, düzenledikleri sergiye Adıyaman'daki bazı yerel basın organlarının Nemrut Dağı tartışmalarına eşdeğer götürebilecek ifadelerle yer vererek, "Nemrut Dağı gündemde iken bu sergi nereden çıktı. Adıyamanlılar bu sergiye anlam veremediler" şeklinde sergiye tepki gösterildiğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 715
Bu Ay : 4159
Toplam : 4159

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom