Bilim Okullarında Kermes

Malatya Bilim Okulları, Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi yararına kermes düzenledi.

Bilim Okullarında Kermes Malatya Haber

Bilim Koleji’nde Yerli Malı Haftası münasebetiyle Malatya Kent Konseyi Engelliler Merkezi üyeleri yararına bir yemek kermesi düzenlendi.

Programa, Vali Yardımcısı İnci Sezer Becel, Bilim Okulları Genel Müdürü Ömer Derin, Malatya Kent Konseyi Genel Sekreter Yrd. Hasan Batar, Engelliler Merkezi Sorumlusu Seyit Soner Yılmaz, Okul Öğretmenleri öğrenci ve velileri katıldılar.

Programın açılışında Kent Konseyi Engelliler Merkezi Sorumlusu Seyit Soner Yılmaz “Bilim Okulları Genel Müdürü Ömer Derin’e, Öğretmen, Öğrenci ve velilerine düzenlemiş oldukları kermes nedeniyle memnuniyetlerini belirtti.”.Bilim Koleji’nin her zaman engelliler merkezi üyelerinin yanında olduklarını söyleyerek yapmış oldukları ziyaretlerin yanı sıra 10–16 Mayıs Engelliler Haftasında okul öğrencilerinin engelliler yararına düzenledikleri kermes ile hediye ettikleri tekerlekli sandalye için teşekkür etti ve Bilim Okulları Genel Müdürü Ömer Derin’e bir teşekkür plaketi verildi.

Bilim Okulları Genel Müdürü Ömer Derin öğrencileri adına almış olduğu plaket’ten dolayı mutlu olduğunu belirterek, düzenledikleri kermesten elde edilecek gelirin tamamının engelli vatandaşlara ulaştırılacağını söyledi. Sağlıklı her insanın bir engelli adayı olduğunu ifade ederek onları anlayabilmek için onlarla birlikte daha çok vakit geçirmeliyiz diyerek Kent Konseyi’ne teşekkür etti.

Programın sonunda yapılan yiyecekler engelliler yararına satışa sunuldu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 803
Bu Ay : 7600
Toplam : 7600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom