Son Başvuru 31 Aralık

Taşıyıcıların K.1 veya K.2 Yetki Belgesi almada yüzde 93 indirimden yararlanmak için son başvuru tarihinin 31 Aralık olduğu bildirildi.

Son Başvuru 31 Aralık Malatya Ekonomi

 Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada, "4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanununa göre gerek ticari taşıma yapan, gerekse ticari taşıma olmayıp kendi adına ticari eşya taşıyan kişiler, taşıma türlerine göre K.1 veya K.2 Yetki Belgesi almak zorundalar. Taşıma işlerini kamyonetle yapan kişi ve kuruluşlar için yılsonuna kadar yüzde 93 indirim uygulanmaktadır.

Kamyonetle şehir içi ticari taşıma yapmakta olan yıldızlı K.1 Yetki Belgesi alması gerekenlerle kendi özel kamyonetleri ile ticari eşyasını taşıyan yıldızlı K.2 Yetki Belgesi alması gerekenlerin yıl sonuna kalmadan Odamıza müracaat ederek yetki belgelerini indirimli almaları faydalarına olacaktır. Ayrıca Ticari taşıma yapan K.1 yetki belgesi sahibi tüzel kişilerin K.1 Belgesi ile ilgili işlemlerini yürütürken cezai müeyyide ile karşılaşmamaları için 'Orta düzey yönetici' bulundurmaları önemle kamuoyuna duyurulur" denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 604
Bu Ay : 3577
Toplam : 3577

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom