Malatyalılar İzmir'deki Yemekte Bir Arada

Malatyalılar İzmir'de yemek'te bir araya geldi.

Malatyalılar İzmir'deki Yemekte Bir Arada Bölge

 İzmir'de düzenlenen turizm fuarına Malatya Valiliği Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. ortaklaşa katıldı.

Fuarın ardından, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk, İzmir'de kendi şirketlerine ait tesiste Malatyalılara bir yemek verdi. Yaklaşık 120 kişinin bir araya geldiği yemeğe, fuar için İzmir'e giden Malatya heyeti, daha önce Malatya'da görev yapan bürokratlar ve burada yaşayan Malatyalılar katıldı.

Yemeğe, Karşıyaka Kaymakamı Mehmet Emin Avcı, Bayraklı Kaymakamı Kaan Peker, Bornova Kaymakamı Hakkı Uzun, Bayındır Kaymakamı Alaattin Ateş, Aydın Vali Yardımcısı Serdar Cevheroğlu, Malatya Kültür ve Turizm Şube Müdürü Ali Cengiz, Belediye Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, emekli Vali Yardımcısı Abdulvahap Yıldırım, TFF eski MHK üyesi ve GTK Başkanı Mevlüt Güzel, İzmir Tarım İl Müdürü Ahmet Güldal, İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ergüder Can, Sağlık Müdür Yardımcısı Vakkas Benli, Malatya İşadamları Dernek Başkanı İsmet Pekdoğan, Türk Telekom Bölge Müdür Yardımcısı Hayati Uluata, Bornova İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı A.Turgut Ren, işadamları Yalçın Geyik, Abdullah Kavuk ve Şahin Kavuk katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Kavuk "Bu fuar nedeniyle İzmir'e geldim. Bu vesile ile İzmir'de yaşayan Malatyalılar, bürokratlar ve işadamları ile birlikte olduk. Katılım gösterenlere teşekkür ediyorum. Birlik-beraberliğin olduğu her alanda olumlu sonuçlar olmuştur. Valiliğin organize ettiği fuar nedeniyle buradayız. Sizlerin bizi yalnız bırakmaması sevindirdi. Bu tür organizasyonların her zaman düzenlenmesinde yarar var. Biz bu hususta her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazırız" dedi.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ise, "Buraya gelirken organizeyi nasıl yapacağımız hususunda tereddütlerimiz vardı. Ancak buradaki hemşerilerimizin desteğiyle kısa sürede hazırlandık. Hemşerilerimizin yakın ilgisi bizleri mutlu etti. Başta Tarım İl Müdürü Ahmet Güldal ve işadamı Abdullah Kavuk ve Şahin Kavuk olmak üzere bizlere burada tüm desteği veren hemşerilerimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 747
Bu Ay : 4545
Toplam : 4545

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom