AK Parti Malatya Bölge Toplantısı

AK Parti 6. bölge toplantısı Malatya'da yapıldı. Daha önce alınan oyların alınabilmesi için ne tür çalışmaların yapılması gerektiği ile ilgili çalışmaların yapılacağı öğrenildi.

AK Parti Malatya Bölge Toplantısı Malatya Siyaset

Ramada Otel'de düzenlenen Malatya, Elazığ ve Tunceli illeri 6.bölge toplantısına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ankara Milletvekili Haluk İpek, Malatya milletvekilleri Öznur Çalık, Ömer Faruk Öz, Mücahit Fındıklı, İhsan Koca, İstanbul milletvekili Mustafa Ataş, Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, Ankara milletvekili Mehmet Doğan Kubat, Sakarya milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, partinin illerdeki yöneticileri ile ilçe başkanları katıldı.

Toplantıda ilk konuşmayı AK Parti Malatya İl Başkanı Mustafa Şahin, "AK Parti kurulduğu günden beri teşkilatların ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisindedir. Kurulduğumuz günden bu yana yoğun, kesintisiz ve hızlı bir şekilde çalışmalara devam etmekteyiz. 20011 Haziran'da yapılacak seçim için bölge toplantıları yapılıp yapılacaklar ele alınmaktadır" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ankara Milletvekili Haluk İpek de seçimlerde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi sundu. Haluk İpek, önce 12 Eylül 2010 yeni anayasa referandumunda yaklaşık yüzde 58 gibi Evet oyu çıkmasında emeği olanlara teşekkür etti ve 12 Haziran 2011 milletvekili genel seçiminde de aynı başarıyı beklediklerini vurguladı.

Ağustos 2011'de 10. yaş yıldönümü kutlayacaklarını söyleyen İpek, AK Parti'nin önümüzdeki seçimlere her zamanki gibi yoğun çalışacaklarını bildirdi. İpek, şunları söyledi: "12 Haziran 2011'de yapılacak milletvekili genel seçiminden sonra Cumhurbaşkanlığı seçimi ise 2012 veya 2014'de olabilir. Yani 5 yıl veya 7 yıl olmasına bağlı. Onla ilgili zaman dilimi netleşecektir. Daha sonra yerel seçimler yapılacaktır."

2011'de yapılacak milletvekili genel seçiminden yine tek başına iktidar çıkmak için yoğun çaba göstermek gerektiğini anlatan İpek, bu konuda tüm partililerin yoğun şekilde çalışacaklarına inandığını söyledi.

Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 888
Bu Ay : 8034
Toplam : 8034

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom