Tarım Ve Hayvancılık Fuarına Hazırlık

Malatya'da 7-10 Nisan Nisan 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na Suriye ve Kuzey Irak'tan da katılımın sağlanması için girişimlerde bulunulacağı bildirildi.

Tarım Ve Hayvancılık Fuarına Hazırlık Bölge

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı, Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş'ı makamında ziyaret edip, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım ve Hayvancılık Fuarıyla ilgili istişarede bulundu. Basın mensuplarına burada açıklama yapan Malatya Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Hasan Hüseyin Erkoç'u ziyaretinde, Erkoç'un, Kuzey Irak ve Suriye'deki firmalarla görüşüp, pazar payını elde etme, oradaki oda başkanlarını davet etme noktasında kendilerine yardımcı olacağını ifade ettiğini bildirdi.

Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş ise, Murat Nalçacı'nın gerek kayısıın tarıtımında gerekse diğer organizelerdeki başarılarını bildiklerini ifade edip, Türkiye'deki hayvancılığın içinde bulunduğu durumu dile getirdi. "Türkiye et ihraç ederken, ithal eder hale gelmiştir" diyen Polatbaş, ancak hükümetin hayvancılığına verdiği destekler ve teşvikler nedeniyle bundan sonra hayvancılıkta gelişme beklediklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 110
Bu Ay : 6090
Toplam : 6090

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom